Ciekawe tematy z Garwolina

Bartek z Maciejowic potrzebuje naszej pomocy

Dodano:
garwolin - Bartek z Maciejowic potrzebuje naszej pomocy

Bartłomiej Dymek, urodzony 11 marca 2012r, jest chłopcem z mózgowym porażeniem dziecięcym. Lubi wychodzić z domu i podróżować. Niestety barierą dla niego często są schody. Rodzina chłopca zbiera pieniądze na schodołaz. Do tej pory udało się zebrać 4 tys. z potrzebnych 16 tys. 500zł, na ten cel.

- Bartek jest chłopcem bardzo pogodnym i chętnym do poznawania świata. Pomimo znacznej niepełnosprawności (MPDz), z pomocą osoby dorosłej często wychodzi z domu. Uwielbia odwiedzać rodzinę, znajomych oraz ciekawe miejsca w bliższej i dalszej części Polski. Podróże to jego jedyna forma rozrywki i wielka pasja. W spełnianiu jego marzenia przeszkodą jest brak schodołazu, który pomoże mu pokonywać bariery architektoniczne. Schody są prawdziwą zmorą dla osoby poruszającej się na wózku. Taki przenośny schodołaz (koszt to 16 500,-) pomógłby Bartkowi w swobodnym przemieszczaniu się. Przenoszenie wózka po schodach stacje się fizycznie niemożliwe. Pomóżcie proszę Bartkowi w jego jedynej aktywności – apeluje na portalu Zrzutka.pl Urszula Dymek.

Pieniądz dla chłopca można wpłacać klikając po kliknięciu w ten link: https://zrzutka.pl/wrk8j3

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.