Garwolin Sport

Złoto, srebro i brąz dla cheerleaderek z Garwolina na MPCh

Dodano:
garwolin - Złoto, srebro i brąz dla cheerleaderek z Garwolina na MPCh

To właśnie one będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Cheerleaders 2019 w Orlando/Floryda - możesz pomóc zostając ich sponsorem.

Mistrzostwa Polski Cheerleaders PSCh  2019  odbyły się w Kielcach w dniach 15 - 17 marca. Rywalizacja wyjątkowo miała miejsce w innej scenerii niż zwykle. Na ogół zawody tego typu odbywają się na halach sportowych a tym razem zawodniczki z powiatu garwolińskiego miały możliwość prezentować się w Kieleckim Teatrze Tańca. Na jego scenie rywalizowało ze sobą około 2100 tancerzy w trzech dywizjach: PERFORMANCE CHEER, POM DANCE i CHEER.

 Do udziału w mistrzostwach Klub „NoName” wystawił trzy zespoły oraz dwa duety, trenowane przez Izabelę Nierwińską i Zofię Kisiel. Wszystkie dziewczęta reprezentujące nasz Klub były bardzo zdeterminowane, by osiągnąć sukces. Ćwiczyły, poświęcając bardzo dużo czasu i energii na doskonalenie swoich umiejętności, ale opłacało się!

- Konkurencja na Mistrzostwach Polski była wyjątkowo duża a rywalizacja zacięta. Nasze zawodniczki miały wspaniałych kibiców, którzy swoim dopingiem zagrzewali je do walki i dodawali skrzydeł na scenie. Dzięki temu wszystkie nasze występy wyglądały naprawdę wyjątkowo, a zawody ostatecznie zakończyły się dla naszych tancerek ogromnym sukcesem. Niezmiernie cieszymy się wygraną, ale również kolejnymi doświadczeniami zdobytymi dzięki tym zawodom. Jesteśmy również dumne, że po raz kolejny mogłyśmy godnie reprezentować i rozsławiać Garwolin na całą Polskę a w kwietniu również na cały świat! - mówi Zofia Kisiel, trenerka w NoName Garwolin.

REKLAMA:


Oto jak prezentują się wyniki naszych podopiecznych na Mistrzostwach Polski PSCh:
- Zespół DREAM TEAM – 2 miejsce (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior młodszy)
- Zespół DREAM TEAM JUNIOR – 1 miejsce i tytuł Mistrza Polski PSCh (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior)
- Zespół DREAM TEAM SENIOR II – 1 miejsce i tytuł Mistrza Polski PSCh  zdobyły pierwsze miejsce i zostały Mistrzyniami Polski! (Pom Dance Elite w kategorii wiekowej: senior II)
- Duet Kwiatkowska Pola/Kałaska Jagoda – 3 miejsce (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior młodszy)
- Duet  Gora Gabriela/Iwanenko Dominika – 2 miejsce (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior)

Lista tancerek ze szkoły:

Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 5 w Garwolinie: Wojciechowska Oliwia, Kwiatkowska Pola, Szuwara Maria, Ositek Jowita, Mikulska Alicja, Szopa Julia, Zduniak Oliwia, Gora Gabriela, Brzeźnicka Joanna, Baran Amelia, Czaplarska Zuzanna, Iwanenko Anna, Iwanenko Dominika.
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Garwolinie: Makulec Maja, Domarecka Julia.
Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Garwolinie: Krykant Karolina, Kałaska Kaja, Kondej Wiktoria, Rosa Zuzanna, Kałaska Jagoda.
Publicznej Szkoły Podstawowej w Trąbkach: Bukowska Oliwia, Bukowska Lena, Grzeszczak Zuzanna.
Publicznej Szkoły Podstawowej w Wildze: Piskała Zofia.
Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilawie: Sokół Matylda.
Publicznej Szkoły Podstawowej w Starym Pilczynie: Błażejczyk Kornelia.
Publicznej Szkoły Podstawowej w Michałówce: Pałyska Sandra, Pałyska Wiktoria, Górska Zofia, Rękawek Ewelina.
Mieszkanka Leszna:  Owczarczyk Nikola.
Tancerki występujące w kategorii Senior II: Makulec Kamila, Ositek Anna, Kwiatkowska Diana, Mikulska Katarzyna, Baran Katarzyna, Rosa Renata,  Baran Edyta, Kalbarczyk Katarzyna, Zając Kwiatkowska Agnieszka – mamy naszych tancerek oraz Przychodzka Mariola, Zięcina Renata, Krupa Renata.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 38

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

czyli w małej szklance... (, #IP 3e037c6f14) Odpowiedz

duży deszcz!

Trochę fatygi (, #IP 017f28c30b) Odpowiedz

Pofatygowałem się i wszedłem na wyniki tych zacnych Mistrzostw Polski. Medale można zdobyć w 49 konkurencjach. W bardzo wielu startowało po jednej, dwóch lub trzech drużynach. Trzeba się wyjątkowo nagimnastykować, żeby tam być i nie zdobyć medalu. Zdobyć jest o wiele łatwiej. I jeszcze ten wyjazd na MŚ. Poprostu bomba.