Rozrywka | Kultura Garwolin

Pierwszy dzień Grand Prix Polski PTT Garwolin 2019 za nami

Dodano:
garwolin - Pierwszy dzień Grand Prix Polski PTT Garwolin 2019 za nami

W Garwolinie trwa ogólnopolska impreza taneczna. Wczorajszy dzień był pełen wrażeń. Galę wieczorną poprowadziła Iwona Szymańska – Pavlović. Na parkiecie zaprezentowali się najlepsi tancerze z całej Polski. Niesamowity pokaz tańca dali czterokrotni mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym Anna Miadzielec i Jacek Tarczyło. Na wydarzenie zapraszają Piotr i Magdalena Kordaszewscy. Patronat medialny objął portal Kuriergarwolinski.pl.

Weekend 23-24 marca w Garwolinie to aż trzy ogólnopolskie imprezy taneczne: III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Garwolinie, III Amatorski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Grand Prix Polski Garwolin 2019. Poprzednie turnieje były wielkim sukcesem frekwencyjnym i organizacyjnym. Nie inaczej jest w tym roku. Podczas wieczornej gali publiczność szczelnie wypełniła halę sportową przy ulicy Żwirki i Wigury.

Galę otworzyła Iwona Szymańska-Pavlović. Następnie przy elektryzującym akompaniamencie Studium Instrumentów Etnicznych na parkiecie pojawiły się najlepsze pary taneczne z całej Polski.

REKLAMA:


Zgromadzonych gości przywitali: poseł na sejm RP Grzegorz Woźniak, starosta garwoliński Mirosław Walicki, burmistrz miasta Garwolina Marzena Świeczak oraz główni organizatorzy wydarzenia: Piotr i Magdalena Kordaszewscy.

W przerwie pomiędzy poszczególnymi tańcami jak: jive, rumba czy walc wiedeński na parkiecie pojawili się czterokrotni mistrzowie świata, mistrzowie Europy, wielokrotni mistrzowie Polski, złoci medaliści The World Games 2017 w rock and rollu akrobatycznym Anny Miadzielec i Jacka Tarczyło. Ich występ powodował entuzjastyczne reakcje publiczności.

Dziś na turnieju tanecznym zaprezentowali się mali tancerze z przedszkoli i szkół podstawowych (zdjęcia niebawem), ale to nie koniec atrakcji. Przed nami kolejne wspaniałe występy par tanecznych z całej Polski.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 55

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.