Wiadomości z Garwolina

Spędzali wolny czas na wdychaniu podtlenku azotu (wideo)

Dodano:
garwolin - Spędzali wolny czas na wdychaniu podtlenku azotu (wideo)

W czwartek 21 marca między godziną 13.00 a 15.20, na parkingu supermarketu przy ulicy Kościuszki, młodzież w wieku około 13-14 lat wdychała podtlenek azotu. - Wdychali coś z puszki. Te dzieciaki się po tym przewracały i wymiotowały. Zastanawiam się czy to nie jest wstęp do jakichś mocniejszych używek – napisał w korespondencji do KG Czytelnik. Policja przyjechała na interwencję po telefonie Czytelnika, ale nie chce komentować tego problemu.

W czwartek 21 marca na parkingu przy Kauflandzie młodzież wieku około 13-14 lat wdychała przez rurkę podtlenek azotu z puszki.

- Na parkingu przy Kauflandzie zebrała się czteroosobowa grupka młodzieży w wieku około 13-14 lat. Wdychali coś z puszki. Te dzieciaki się po tym przewracały i wymiotowały. Zadzwoniłem więc na policję. Jeden chłopak uciekł, kiedy zobaczył radiowóz. Policjant wyjął puszkę z krzaków, powąchał, psiuknął i wyrzucił z powrotem w krzaki. Okazało się, że to bita śmietana. Dzieciaki wdychały podtlenek azotu. Ktoś powie: A co to za problem? Ja się zastanawiam, czy to nie jest wstęp do jakichś mocniejszych używek. Po co dzieciaki w tym wieku chcą się rozweselić jakąś substancją? Mają jakieś problemy, z którymi sobie nie radzą? Czy rodzice wiedzą o tym? -
napisał w korespondencji do KG Czytelnik.

REKLAMA:


W sieci można znaleźć wiele informacji na temat działania N2O, w tym informacje o skutkach ubocznych, ale chyba rzeczywiście nie sam podtlenek azotu jest tu problemem, a powód dla którego dzieci szukają rozweselaczy. O sprawę zapytaliśmy asp. szt. Marka Kapustę, oficera prasowego KPP w Garwolinie.

- Młodzież, nie posiadała żadnych zabronionych substancji – odpisał krótko policjant. Dopytywany, czy rodzice zostali poinformowani o tym, jak ich dzieci spędzają wolny czas, Marek Kapusta odpisał: - Młodzież, nie posiadała żadnych zabronionych substancji i siedziała na murze na parkingu. KONIEC.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

elo wale wiadro (, #IP a55c7e8c07) Odpowiedz

Przecież to nic zabronionego XD nie rozumiem czemu podjechała tam policja

(, #IP 99ff113d79) Odpowiedz

Żenada ... tylko do uwagi tego nie podajcie

Kaulfand w ogóle powinien coś z tym zrobić (, #IP ce6824eb7c) Odpowiedz

Ten parking to siedlisko skrajnej patologii, jak nie gówniarze co chlają i ćpają, to turbo debile pseudo drifterzy szalejący do okoła latarni.

sąsiad (, #IP c90ebb4864) Odpowiedz

Nieźle za kilka lat pewnie będą wciągać amfetamine i będą sobie wmawiać mnie to nie dotyczy.