Wiadomości z Garwolina

Zgłoś zasłużonego dla powiatu garwolińskiego

Dodano:
garwolin - Zgłoś zasłużonego dla powiatu garwolińskiego

Władze powiatu zachęcają do zgłaszania kandydatów do nagrody "Zasłużony Dla Powiatu Garwolińskiego". Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2019 roku.

Kolejny raz kapituła tytułu „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego” jest wykonawcą uchwały rady powiatu garwolińskiego NR XXVII/176/2005 z dnia 24 marca 2005r. w sprawie ustanowienia w/w tytułu.
Celem przyznawania tytułu jest potrzeba wyróżnienia osób i instytucji, które poprzez swoją działalność i realizację zadań zasługują na szczególne uznanie poprzez nadanie honorowego tytułu „Zasłużony dla Powiatu Garwolińskiego”.

REKLAMA:


Tytuł ten może być nadawany w następujących dziedzinach:
    1. Nauka i oświata
    2. Kultura i sztuka
    3. Sport
    4. Rozwój gospodarczy
    5. Działalność samorządowa
    6. Rolnictwo i ochrona środowiska
    7. Działalność społeczna

Wnioski o przyznanie tytułu należy składać do przewodniczącego rady powiatu garwolińskiego w terminie do 30 kwietnia br. W załączeniu przekazujemy regulamin nadawania tytułu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 4f250a9d4a) Odpowiedz

Przeczytałem zgłoś ZADŁUŻONEGO i się przeraziłem... Chyba czas na nowe okulary.