Wiadomości z Garwolina

Aż 13 praw jazdy zatrzymali w ubiegłym tygodniu policjanci!

Dodano:
garwolin - Aż 13 praw jazdy zatrzymali w ubiegłym tygodniu policjanci!

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 13 praw jazdy.


18 maca, Trąbki
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu łódzkiego, który kierował samochodem marki Mercedes, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

21 marca, Garwolin
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin, zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Fiat Ducato, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

REKLAMA:


Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 11 osób straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą praw jazdy na okres 3 miesięcy.

Niechlubnym rekordzistą w tym tygodniu okazał się być 31-letni mieszkaniec Żelechowa, który pędził samochodem marki Mazda przez miejscowość Piastów z prędkością 130 km/h.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.