Ciekawe tematy z Garwolina

Zabezpiecz swój rower

Dodano:
garwolin - Zabezpiecz swój rower

Policjanci ostrzegają przed kradzieżami rowerów !- Sezon wiosenno-letni sprzyja wycieczkom rowerowym. Niestety również w tym czasie odnotowujemy zgłoszenia kradzieży rowerów pozostawionych na korytarzach, piwnicach czy suszarniach bloku. Apelujemy o dobre zabezpieczenie mieni - mówi asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

- Ostrzegamy przed kradzieżami i apelujemy o dobre zabezpieczenie rowerów. Czasami pozostawienie ich w zamkniętych piwnicach, korytarzach czy innych pomieszczeniach w bloku, okazuje się niewystarczające. Uważajmy również na osoby obce chodzące po klatkach schodowych, piwnicach  lub korytarzach bloku. Może to być złodziej, który  sprawdza możliwości dokonania takich kradzież - apeluje policjant.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.