Rozrywka | Kultura Garwolin

Wielkanocne ozdoby ceramiczne - warsztaty dla dzieci i młodzieży

Dodano:
garwolin - Wielkanocne ozdoby ceramiczne - warsztaty dla dzieci i młodzieży

Świąteczną propozycję dla dzieci i młodzieży przygotowała pracownia ceramiczna Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Podczas specjalnych warsztatów będzie można własnoręcznie wykonać dekoracje, które ozdobią wielkanocny stół czy będą świąteczną dekoracją domu.

Warsztaty będą prowadzone w cyklu dwóch zajęć. Na pierwszych z nich, 9 kwietnia, młodzi artyści wykonają z gliny swoje figurki. Później figurki trafią do pieca, aby na kolejnych zajęciach, 15 kwietnia, uczestnicy mogli nadać im ostateczny wygląd, szkliwiąc swoje świąteczne dzieła według własnego pomysłu.

Gotowe prace będzie można odebrać 15 kwietnia. Zajęcia będą się odbywały o godzinie 18:00 w pracowni ceramicznej CSiK. Uczestnikami warsztatów mogą być dzieci od 6. roku życia. Koszt warsztatów to 20 zł.

9 i 15 kwietnia godz. 18:00 (warsztaty są prowadzone w cyklu dwóch zajęć)
Zapisy na warsztaty w sekretariacie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (ul. Nadwodna 1, I piętro), tel. 25 682 20 51.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.