KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Siatkarki z Długiej mistrzyniami powiatu

Dodano:
garwolin - Siatkarki z Długiej mistrzyniami powiatu

W dniu 2 kwietnia w Liceum na Długiej, odbył się finał mistrzostw powiatu w piłce siatkowej dziewcząt szkół Ponadgimnazjalnych. W finałowym turnieju brały udział cztery zespoły, obrończynie tytułu z ubiegłego roku – LO Garwolin, ZSP 1 Garwolin, ZSP Sobolew oraz LO Żelechów.

W pierwszym półfinale zmierzyły się zespoły z LO Garwolin i LO Żelechów. Po trzy setowym pojedynku górą okazały się zawodniczki Liceum z Garwolina pokonując siatkarki z Żelechowa 3:0. W drugim półfinale zmierzyły się zespoły z ZSP 1 Garwolin i ZSP Sobolew, po zaciętym pojedynku górą okazały się siatkarki ZSP Sobolew pokonując koleżanki z garwolińskiego Ekonomika 3:2.

W meczu o trzecie miejsce pomiędzy LO Żelechów a garwolińskim Ekonomikiem, lepsze okazały się siatkarki z Żelechowa wygrywając 3:0.

W meczu o pierwsze miejsce obrończynie tytułu z zeszłego roku po bardzo dobrym meczu, pokonały zespół z Sobolewa 3:0.

Siatkarki z Garwolińskiego Ogólniaka w składzie: kapitan Natalia Przybysz, Zuzanna Więckowska, Izabela Pawłowska, Aleksandra Gendek, Karolina Gałązka, Paulina Mikulska, Natalia Brojek, Alicja zawada, Dominika Gaładyk, Julia Dąbrowska, Joanna Babik, Natalia Kajka, Kinga Ryszkowska, Anna Kapczyńska, Małgorzata Kobus.

REKLAMA:


Trener Andrzej Frąckiewicz
Medale i puchary w imieniu starosty powiatu garwolińskiego wręczali: dyrektor Wydziału Edukacji Pan Janusz Kowalski, oraz dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie Joanna Ostrowska.

Kolejność końcowa
1. LO Garwolin – Andrzej Frąckiewicz
2. ZSP Sobolew – Artur Chmielak
3. LO Żelechów – Joanna Włodarczyk
4. ZSP 1 Garwolin – Mariusz Mikulski

Gratulujemy dziewczynom wspaniałej postawy i życzymy dalszych sukcesów.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 11

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.