Garwolin Sport

Kolejny dobry start seniorów z MKS Garwolin

Dodano:
garwolin - Kolejny dobry start seniorów z MKS Garwolin

W weekend w Imielinie odbył się turniej badmintonowy seniorów IX Memoriał Pawła Gasza. Świetnie w zawodach zaprezentowali się zawodnicy klubu MKS Garwolin. 5 złotych i 3 srebrne medale to dorobek naszych zawodników.

Krzysztof Walenda w kategorii SM40+ zajął I miejsce, Jerzy Rybicki był drugi w kategorii 65+. Drugim miejscem może też pochwalić się Leopold Tukendorf w SM75+. Natomiast duet Przemysław Grześkowiak/Wojciech Borzęcki zajął II miejsce kategorii 65+.
Najlepsi byli również: Maria Brzeźnicka/Agnieszka Brojek (WD 50+), Krzysztof Walenda/Magdalena Koba (MX 40+), Maria Brzeźnicka/Stanisław Wikło (MX50+) oraz Jerzy Rybicki/Jerzy Lański (DM 65+)

Gratulujemy osiągniętych wyników!

Fotografia archiwum klubu- K.Cielecka

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.