Wiadomości z Garwolina

Dziesięciu kierowców straciło prawo jazdy w ubiegłym tygodniu

Dodano:
garwolin - Dziesięciu kierowców straciło prawo jazdy w ubiegłym tygodniu

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 10 praw jazdy.


1 kwietnia, Mariańskie Porzecze
64-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu – wynoszącym ponad 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i doprowadził do kolizji drogowej z samochodem marki VW Passat.

3 kwietnia, Łaskarzew
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Garwolin zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Iveco Daily, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym blisko 0.5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

4 kwietnia, Lucin
35-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Citroen, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, doprowadził do kolizji drogowej z samochodem marki Toyota.

REKLAMA:


6 kwietnia, Garwolin
Policjanci z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego KPP Garwolin, zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Subaru, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Okazało się, że kierowca był poszukiwany i trafił do zakładu karnego.

7 kwietnia, Wola Rębkowska
Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego KPP Garwolin zatrzymali mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował quadem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1.5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pojazd którym poruszał się mężczyzna nie był dopuszczony do ruchu, nie posiadał tablicy rejestracyjnej oraz aktualnego ubezpieczenia OC.

7 kwietnia, Sobolew
34-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki VW Passat, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca jak i dwóch pasażerów w wieku 28 i 29 lat z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej zostali wypisani. Jak się okazało kierowca vw w wydychanym powietrzu posiadał blisko 1,5 promila alkoholu. Kierowca pojazdu trafił do policyjnego aresztu, a pojazd zabezpieczono na parkingu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia to obywatele Ukrainy.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 1 osoba straciła prawo jazdy. W tym przypadku kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.
Kierowcy PAMIĘTAJMY: Ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

AKTUALIZACJA 16.12
Prawo jazdy straciło nie 10 a 11 kierowców.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.