Wiadomości z Garwolina

Jutro obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej

Dodano:
garwolin - Jutro obchody 9. rocznicy katastrofy smoleńskiej

Starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki oraz wicestarosta powiatu garwolińskiego Iwona Kurowska zapraszają do wzięcia udziału w obchodach 9. rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem, które odbędą się w środę 10 kwietnia.

Obchody rozpoczną się o godzinie 8.30 złożeniem kwiatów przed pomnikiem poświęconym pamięci 96. Ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem w Górznie.

Na godzinę 17.30 zapraszamy do wzięcia udziału w Eucharystii w kolegiacie pw. Przemieniania Pańskiego w Garwolinie. Po Mszy Świętej nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem AK na skwerze im. Lecha Kaczyńskiego.

W wydarzeniach będzie uczestniczyła wicemarszałek Senatu RP Maria Koc oraz poseł na Sejm RP  Grzegorz Woźniak, którzy zapraszają na otwarte spotkanie dla mieszańców Powiatu Garwolińskiego na godzinę 19.00 do „Kawiarenki na górce” w CSiK w Garwolinie.

Mat. pras., opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.