KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Detektyw Zagadka na tropie

Dodano:
garwolin - Detektyw Zagadka na tropie

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na spektakl teatralny pt.: „Detektyw Zagadka na tropie” – 17 kwietnia (środa) godzina 17.00 WSTĘP WOLNY.

Będzie to bardzo ciekawa i wciągająca opowieść, która przeniesie widzów w świat podróży i przygód. Dwóch detektywów wybiera się do Pekinu na koncert swej przyjaciółki, gwiazdy operowej o pseudonimie „Koko”. Wyruszają w długą podróż koleją transsyberyjską. Gdy opóźnieni docierają do Chin, okazuje się, że występ artystki z niewyjaśnionych przyczyn został odwołany. Gdzie jest „Koko”? Czy detektywom uda się rozwiązać zagadkę zaginięcia ich przyjaciółki? Przekonajcie się sami!

Przedstawienie w humorystyczny sposób pokazuje na czym polega praca detektywa. Dzieci wraz z głównymi bohaterami przemierzą egzotyczne regiony świata i poznają kulturę dalekich krajów.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 803e9bc3f9) Odpowiedz

I znowu teatrzyki dla dzieci?? Co to za centrum kultury powiatowej

(, #IP 41287bba96) Odpowiedz

NORMALNE najlepiej żeby nic nie było?