KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Śmierć rowerzysty w Iwowem

Dodano:
garwolin - Śmierć rowerzysty w Iwowem

Tragiczny wymiar miało zdarzenie drogowe, do którego doszło w piątkowy wieczór 12 kwietnia w miejscowości Iwowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 29-letni kierowca osobowego opla, najechał na 26-letniego rowerzystę jadącego w tym samym kierunku. W wyniku tego zdarzenia pomimo reanimacji zginął rowerzysta, którym był 26-letni mieszkaniec powiatu mińskiego.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 29-letni kierowca osobowego opla, najechał na 26-letniego rowerzystę jadącego w tym samym kierunku. W wyniku tego zdarzenia pomimo reanimacji zginął rowerzysta, którym był 26-letni mieszkaniec powiatu mińskiego. 29-letni kierowca samochodu mieszkaniec powiatu garwolińskiego był trzeźwy, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie. W ramach prowadzonego postępowania śledczy wspólnie z policjantami będą wyjaśniać wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku – mówi asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
– dodaje policjant.

REKLAMA:


zdjęcie: archiwum KG


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Poglądy (, #IP e1f766f8e2) Odpowiedz

Poglądy zawsze takie jak rząd. Kiedyś PO obecnie PiS.