KurierGarwoliński.pl

Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 13-04-2019r.

Dodano:


11 kwietnia

Garwolin

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

11kwietnia

Stare Podole
Policjanci z Posterunku Policji w Wildze zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował po drodze publicznej ciągnikiem rolniczym, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 kwietnia
Trojanów

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu łukowskiego, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna nie stosował się do wyroku sądowego dotyczącego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2023 roku.

REKLAMA:


13 kwietnia
Gończyce

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 40-letniego mieszkańca Warszawy, który kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 kwietnia
Głosków

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 2,5 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.
Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 12 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.