KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Przemysław Zawadka i Jakub Zawadka na podium konkursu wiedzy o energetyce

Dodano:
garwolin - Przemysław Zawadka i Jakub Zawadka na podium konkursu wiedzy o energetyce

7 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu odbył się etap okręgowy (półfinałowy) IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej dla województw łódzkiego i mazowieckiego, w którym udział wzięli uczniowie ZS w Miętnem. Przemysław Zawadka zajął II miejsce i prawo udziału w etapie centralnym konkursu, a Jakub Zawadka zajął III miejsce.

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Sieradzu wraz z Wydziałem Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Wrocławskiej. Do rywalizacji przystąpiło 26 zwycięzców eliminacji szkolnych z województw łódzkiego i mazowieckiego. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu złożonego z 40 pytań oraz 5 zadań w ciągu 90 minut. Pytania i zadania układali pracownicy Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej.

REKLAMA:


W rywalizacji bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie klasy III technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej z Zespołu Szkół im Stanisława Staszica w Miętnem. Przemysław Zawadka zajął II miejsce i prawo udziału w etapie centralnym konkursu, a Jakub Zawadka zajął III miejsce.

Uczniom gratulujemy miejsca na podium!


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.