Wiadomości z Garwolina

Matury w szkołach powiatowych niezagrożone

Dodano:
garwolin - Matury w szkołach powiatowych niezagrożone

Dziś odbyło się spotkanie dyrektorów szkół średnich z powiatu garwolińskiego z władzami starostwa powiatowego w Garwolinie. Dyrektorzy zapewnili, że niebawem odbędą się rady klasyfikacyjne. Niezagrożone są również egzaminy maturalne.

Powoli w szkołach na terenie całego powiatu garwolińskiego kończy się strajk nauczycieli. Dziś odbyło się spotkanie dyrektorów szkół powiatowych z władzami powiatu. Padły na nim ważne deklaracje odnośnie przyszłości uczniów.

- Dziś o godzinie 8.00 odbyło się spotkanie dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych z wicestarostą i starostą powiatu. Mamy obietnicę dyrektorów, że odbędą się rady klasyfikacyjne. Ostatnie mają się odbyć 24 kwietnia w ZS w Miętnem i w ZS nr 2 w Garwolinie. Część nauczycieli zrezygnowała z protestów. Nie będzie nawet problemów z komisjami maturalnymi –
mówi dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu w SP w Garwolinie Janusz Kowalski.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Matura. (, #IP 8744415a03) Odpowiedz

Czas matury dla MATURZYSTÓW!!!!!. Niech tego egzaminu życia nic wam nie zakłóci.To wasze prawo, to WASZ CZAS!!!!!Powodzenia :) :)

tragizm garwolińskiej oświaty (, #IP 25540b5c33) Odpowiedz

Jako rodzic jestem zbulwersowany poziomem nauczania w garwolińskich szkołach średnich Zdawalność matur ( oprócz Katolika i LO w Żelechowie na poziomie) poniżej krytyki. Za co mają płacone jak większość rodziców posyła na korki.-gdyż wtedy mało kto by zdał

realista (, #IP f8e7965a06) Odpowiedz

bulwersant bo ci żyłka pęknie. na zmywak w Anglii matura ani korki nie są potrzebne.

matury (, #IP 118a892b8c) Odpowiedz

Jak się wypowiada, to wypada pisać prawdę (zwłaszcza o poziomie !). Zdawalność matury w 2018: KLO Garwolin - 100%, LO Garwolin - 96,3%, ZSP1 Garwolin - 90,5%, ZSP Żelechów - 81,5%, LO Sobolew - 81,0%,LO Żelechów - 80,4%, ZSP2 Garwolin - 62,9%, ZS Miętne - 41,5%.

cieniasy..... (, #IP 3e037c6f14) Odpowiedz

następna szansa za 25 lat !!!

Jako rodzic maturzysty dziękuję za tę informację 🙂 (, #IP a6ad97fc54) Odpowiedz

dobrze że wracają do uczniów (, #IP e6f3f8e215) Odpowiedz

Mylić się jest rzeczą ludzką ale trwać w błędzie i uporze to cecha osła i barana. Daliście się wciągnąć w polityczne gierki ale im szybciej się z tego wycofacie tym lepiej dla was.

nauczyciele nigdy od nich nie odeszli (, #IP 3e037c6f14) Odpowiedz

natomiast walka o szacunek i zrozumienie dla zawodu im się należy:)

(, #IP 0bae137ac1) Odpowiedz

Szantażowaniem maturami szacunku nie zdobędą. Przebieraniem się za krowy, śpiewaniem o chlewiku czy wychwalaniem polskojęzycznej tv też nie.

A żyć z PiS-lamskich ochłapów rzuconych przez Zalewska. (, #IP a62a333885) Odpowiedz

(, #IP af9028e0cd) Odpowiedz

POrządna władza nawet ochłapa wam nie rzuciła a wy siedzieliście cicho.