Wiadomości z Garwolina

Ledwo ruszyły nowe światła, a już nie działają i... Wypadek

Dodano:
garwolin - Ledwo ruszyły nowe światła, a już nie działają i... Wypadek

Dziś po godzinie 7.00 w Lipówkach, na nowym tymczasowym skrzyżowaniu doszło do zderzenia trzech aut. Kierowca forda trafił do szpitala. Sygnalizacja świetlna nie działała.

- Zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów, Forda Transita, Suzuki Swifta i Citroena C 8, otrzymaliśmy o godzinie 7.32. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, gdzie nadawane było światło pulsacyjne żółte. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca samochodu marki Suzuki, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od miejscowości Trąbki, jadąc w kierunku Pilawy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym od strony Warszawy samochodem marki Ford. Następnie transit uderzył w samochód marki Citroen, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony miasta Pilawa. Do szpitala został przewieziony kierowca forda. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za zdjęcie dziekujemy Czytelnikowi Bartkowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

mieszkaniec Huty (, #IP 83882577fc) Odpowiedz

Nie dość ze nie działają to ich czas przejazdu dla trasy Huta-Pilawa jest tragicznie mały, z Huty na garwolin w czasie wyswietalnia swiateł moga przejechac maksymalnie 2-3 samochody przy duzym ruchu... piekna sprawa...