Wiadomości z Garwolina

Zmiana na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Żelechowie

Dodano:
garwolin - Zmiana na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Żelechowie

Dziś w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odbyło się pożegnanie kierownika Posterunku Policji w Żelechowie asp. Krzysztofa Sągola. Jego miejsce zajął nadkom. Robert Kapusta.

Ze służbą, koleżankami, kolegami i przełożonymi pożegnał się asp. szt. Krzysztof Sągol – kierownik Posterunku Policji w Żelechowie.

Policjanta pożegnał komendant powiatowy insp. Sławomir Rek, p.o. I zastępcy asp. szt. Dariusz Rogala oraz kadra kierownicza garwolińskiej policji. Żegnany policjant usłyszał od przełożonych podziękowania za długoletnią, sumienną i wzorową służbę oraz otrzymał podziękowania, w których mógł przeczytać życzenia zdrowia, szczęścia osobistego, zrealizowania dalszych życiowych zamierzeń oraz długich lat życia w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wobec Ojczyzny.

REKLAMA:


Asp. szt. Krzysztof Sągol do służby został przyjęty 12 marca 1991r. Służbę rozpoczął w komisariacie Policji w Żelechowie, w którym pracował do momentu przejścia na emeryturę. Stanowisko kierownika żelechowskiej policji piastował przez blisko 13 lat.

Podczas dotychczasowej służby, policjant został odznaczony medalem za długoletnią służbę w policji.
- Nowym kierownikiem Posterunku Policji w Żelechowie, został nadkom. Robert Kapusta, który dotychczas pracował w Referacie Dochodzeniowo – Śledczym Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Nowemu Kierownikowi życzymy sukcesów na skalę dzisiejszych potrzeb – mówi asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.