Wiadomości z Garwolina

Jest działka pod budowę KP PSP w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Jest działka pod budowę KP PSP w Garwolinie

15 kwietnia 2019 roku w KW PSP w Warszawie został podpisany akt notarialny, na mocy którego przez Powiat Garwoliński została nieodpłatnie przekazana działka o powierzchni 1,500 ha w Garwolinie na rzecz Skarbu Państwa – Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie pod budowę nowej siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Uroczystego podpisania aktu notarialnego dokonali: w imieniu powiatu garwolińskiego, starosta garwoliński Mirosław Walicki i wicestarosta Iwona Kurowska oraz w imieniu Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie mazowiecki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Bogdan Łasica w obecności komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie st. bryg. Krzysztofa Tuszowskiego oraz naczelnika Wydziału Logistycznego Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie bryg. Piotra Równickiego

opracowanie: st. kpt. Karol Ziętala – Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie, AS

zdjęcie: bryg. Piotr Równicki - Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wybory (, #IP 57b1f574b6) Odpowiedz

Nie żartujcie z tej Pani. Nawet krowa ze znaczkiem PiS może zostać senatorem.

I NIE MUSI STRAJKOWAĆ Z NAUCZYCIELAMI ! (, #IP 6a06f3d078) Odpowiedz

super (, #IP d8ea3c50df) Odpowiedz

Pani Vice nawet ubrała się w odpowiedni kolor. lans c.d.

(, #IP 758e5f54f7) Odpowiedz

Zenada porażka itp.a Pani w czerwonym tym czymś to może niech przygaśnie bo jej blask jest tylko chwilowy.pokazówka

A CZEGO MOŻNA PO NIEJ SIE SPODZIEWAĆ ? PRZECIE TO PiS-lamski BETON. (, #IP 6a06f3d078) Odpowiedz

Ferdek (, #IP 74c95d713e) Odpowiedz

Działka to już była za byłego starosty Marka Chciałowskiego, a teraz tylko podpisali dokumenty. Śmietankę spijac to nasi starostowie i ich boos to potrafią.

Ferdek ale ty pieprzysz (, #IP 33ddb66411) Odpowiedz

To dlaczego Pan Chciałowski nie podpisał dokumentów ??? Bo nie chciał. A dlaczego nie ma zjazdu z obwodnicy na Łaskrzew ??? Bo ślimak okalałby posesję Pana Chciałowskiego. Dobrodziej się znalazł.

Szok (, #IP 128f6ea660) Odpowiedz

Tego to nie wiedziałem. Że Pan Chciałowski do ostatniego walczył / wygrał jak był już starostą bodajże/ o odszkodowanie za zajęte przez obwodnice grunty to wiedziałem. Ale że tu interes prywatny nad dobro ogólne przedłozył to już nieładnie, a wręcz wstrętnie.

bedok anty pis (, #IP 98d76a1d4d) Odpowiedz

a to niby czemu ??/ ma byc stratny jego właśnośc i wara każdemu od tego nawet urzedowi w którym się pracuje dla każdego właśność to świetośc i koniec dlaczego mam tracic na tym bo komuś sięspodobał0o że bedzie tam sklep , sytrażnica czy bóg wie co jeszcze służące dobru ogólnemu odszkodowanie się należy i kropka bardzo dobrze zrobił mi zabrali działke za komuna na ogórdki działkowe za staca bęnzynową na kościuszki nie dostałem nic dziś ta działka była by warta kilkaset tysięcy zł