Garwolin Sport

1 maja zagrają o Puchar Starosty na Orliku w Żelechowie

Dodano:
garwolin - 1 maja zagrają o Puchar Starosty na Orliku w Żelechowie

1 maja 2019 r. na Orliku w Żelechowie zostanie rozegrany Turniej o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. Zawody odbędą się w ramach powiatowych obchodów Święta Narodowego Trzeciego Maja.

W turnieju mogą brać udział osoby pełnoletnie (dopuszcza się udział zawodników którzy ukończyli 16 lat za pisemną zgodą rodziców). Na boisku zagrają  6 – osobowe drużyny (5 w polu + bramkarz). W zawodach może zagrać maksymalnie 8 drużyn.

Zgłoszenia są przyjmowane do 30 kwietnia 2019 r. telefonicznie (502 124 219 lub 505 077 170)lub w formie elektronicznej na e-mail anglodek@amorki.pl (podpisy zawodników na formularzu zgłoszeniowym mogą być uzupełnione w dniu zawodów).
     
Zespoły ponoszą koszty 60 zł, które  przeznaczone będą w całości na obsługę sędziowską i medyczną.

KARTA ZGŁOSZENIA DRUŻYNY

REGULAMIN TURNIEJU

POZWOLENIE NA UDZIAŁ W ZAWODACH

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.