Wiadomości z Garwolina

Wypadek i 13 odebranych praw jazdy podczas akcji Wielkanoc

Dodano:
garwolin - Wypadek i 13 odebranych praw jazdy podczas akcji Wielkanoc

Na drogach powiatu garwolińskiego od 19 do 22 kwietnia doszło do 1 wypadku drogowego w wyniku, którego ranna została jedna osoba. Ponadto, policjanci odnotowali 19 kolizji i wyeliminowali z ruchu 3 nietrzeźwych kierowców.

Na drogi powiatu garwolińskiego wyjechało mnóstwo patroli by dbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Od 19 do 22 kwietnia na terenie powiatu garwolińskiego doszło do 1 wypadku drogowego, policjanci odnotowali 19 kolizji. Funkcjonariusze interweniowali 164 razy, zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących. Podczas działań „Wielkanoc” policjanci zatrzymali 13 praw jazdy z czego dwa za alkohol, a 9 za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w dniu 21.04 w m. Głosków po godzinie 17. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 70-letni kierowca samochodu marki Kia, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki VW Golf, którym kierował 68-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obrzeżeń ciała doznała 67-letnia pasażerka vw, która została przetransportowana do szpitala.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.