Ciekawe tematy z Garwolina

Ruszają elitarne studia oficerskie w Wyższej Szkole Policji

Dodano:
garwolin - Ruszają elitarne studia oficerskie w Wyższej Szkole Policji

W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie rusza kierunek studiów „nauka o policji”. Jest on adresowany do maturzystów, a po jego ukończeniu absolwent otrzyma nominację na pierwszy stopień oficerski. Rekrutacja rusza już w maju i potrwa do sierpnia. Jest tylko 120 miejsc.

Studia I stopnia o profilu praktycznym na kierunku „nauka o policji” w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie adresowane są do osób, które wiążą swoje plany zawodowe ze służbą w policji. Rekrutacja na kierunek rusza już w maju br. By móc do niej przystąpić trzeba zdać maturę oraz przejść nabór do formacji.

Studia trwać będą 4 lata i będą prowadzone w formie stacjonarnej. W trakcie pierwszego roku studiów studenci uzyskają wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne z zakresu szkolenia zawodowego podstawowego. Będą także realizować praktyki zawodowe w jednostkach terenowych policji. Natomiast po ich ukończeniu absolwenci otrzymają tytuł zawodowy licencjata, a także możliwość przystąpienia do egzaminu oficerskiego, którego pozytywny wynik będzie podstawą do mianowania na pierwszy stopień oficerski w korpusie oficerów młodszych - podkomisarza policji.

Więcej informacji TUTAJREKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.