Wiadomości z Garwolina

3 wypadki i 32 kolizje w ubiegłym tygodniu

Dodano:
garwolin - 3 wypadki i 32 kolizje w ubiegłym tygodniu

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 3 wypadki i 32 kolizje drogowe. Wśród uczestników zdarzeń byli również nietrzeźwi. Funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozsądek.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w dniu 16 kwietnia w miejscowości Lipówki po godzinie 7. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca samochodu marki Suzuki wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od miejscowości Trąbki jadąc w kierunku Pilawy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i prowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym od strony Warszawy samochodem marki Ford. Następnie transit uderzył w samochód marki Citroen, który oczekiwał na wyjazd z drogi podporządkowanej od strony Pilawy. Do szpitala został przewieziony kierowca forda. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 16 kwietnia w miejscowości Sobolew po godzinie 15.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna, kierując ciągnikiem rolniczym wraz z maszyna rolniczą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidło jadącym motorowerem marki Romet. W wyniku zdarzenia złamania nogi doznał kierujący motorowerem. Kierujący byli trzeźwi.

REKLAMA:


Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 21 kwietnia w miejscowości Głosków po godzinie 17.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 70-letni kierowca samochodu marki Kia, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki VW Golf, którym kierował 68-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obrzeżeń ciała doznała 67-letnia pasażerka vw, która została przetransportowana do szpitala.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kontakt (, #IP 663753dca5) Odpowiedz

Witam, bardzo proszę o kontakt rodzinę motorowerzysty który ucierpiał w wypadku w Sobolewie 16 kwietnia. Proszę o wiadomość na e-mail: arudecka1@wp.pl Pozdrawiam