Rozrywka | Kultura Garwolin

Warsztaty dla przedsiębiorczych kobiet w Talarii! Zgłoś się już teraz!

Dodano:
garwolin - Warsztaty dla przedsiębiorczych kobiet w Talarii! Zgłoś się już teraz!

Po raz kolejny Fundacja Tętniące Życiem organizuje niezwykłe wydarzenie dla kobiet. Tym razem są to dwudniowe warsztaty dla przedsiębiorczych kobiet z naszego powiatu. W projekcie mogą wziąć wszystkie panie, które są aktywne zawodowo.

Warsztaty odbywać się będą w dniach 19-21 maja 2019r. w Talaria Resort & SPA i co najważniejsze dla każdej uczestniczki są one BEZPŁATNE. Co zrobić aby wziąć w nich udział? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i czekać na odpowiedź od Fundacji.

Warsztaty kierowane są do kobiet, które chcą od życia więcej, kobiet które stawiają na rozwój osobisty, samoświadomość i dążenie do szczęścia poprzez ciągłą pracę nad sobą. Nie egzystują, chcą żyć pełnią życia, odkrywając coraz to większe pokłady swoich możliwości.

Celem warsztatów jest uświadomienie, że warto jest być zdrową egoistką i dbać o własny rozwój, dzięki czemu uczestniczki stają się lepszymi Kobietami, Matkami i Żonami.

Podczas warsztatów uczestniczki docierają w głąb siebie, oczyszczają się, aby poczuć się piękną i wartościową kobietą. Zadaniem Fundacji Tętniącej Życiem, trenerów i coachów jest poprawa zarówno ich strefy wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Jeśli spełniasz warunki rekrutacji, czyli jesteś aktywną zawodowo kobietą z powiatu garwolińskiego, weź udział w rekrutacji i zrób coś dla siebie.

REKLAMA:


Wypełnij formularz do 24 kwietnia 2019 do godziny 24:00. - Tylko osoby, które zgłosiły się za pomocą formularza mają szansę pojechać z nami na niezwykłe warsztaty motywacyjne dla przedsiębiorczych kobiet – mówią zgodnie Agnieszka Sadowska – Janiec i Barbara Jarzyna, założycielki Fundacji Tętniące Życiem.

Spośród wszystkich formularzy komisja w składzie 6 - osobowym wyłoni do projektu 18 kobiet, które będą uczestniczyć w warsztatach.

Komisja oceniać będzie formularze ANONIMOWO i na podstawie swojej oceny przyznawać będzie punktację. Komisja poinformuje mailowo TYLKO osoby zakwalifikowane do projektu do 27.04.2019.

Osoba, która otrzyma od FTŻ maila będzie proszona o odpowiedź oraz podpisanie stosownej umowy na BEZPŁATNE szkolenie motywacyjne dla przedsiębiorczych kobiet w przeciągu 5 dni roboczych od daty poinformowania.

LINK DO FORMUALRZA https://bit.ly/2IHGCpk


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

BRAWO FUNDACJA!!! (, #IP 6ced7fbc62) Odpowiedz

Genialny pomysł, wspaniałe kobiety na czele fundacji. Kobiety, które robią wiele dla innych kobiet, cieszę się, że mamy taka fundację w Garwolinie

Zaczyna się... (, #IP fe0e0658ff) Odpowiedz

nie wpadnijcie w samouwielbienie. Tracicie dużo odkąd zajęłyście się polityką. Nie przyniesie wam to poparcia. I nawet własne wpisy pochwalne tego nie odwrócą.