Wiadomości z Garwolina

Odpowie przed sądem za szaloną jazdę motocyklem bez OC i prawa jazdy

Dodano:
garwolin - Odpowie przed sądem za szaloną jazdę motocyklem bez OC i prawa jazdy

Garwolińscy policjanci zatrzymali motocyklistę, który w piątek na parkingu przed supermarketem w Garwolinie jeżdżąc na jednym kole pomiędzy samochodami zagrażał przechodniom. Motocykl nie posiadał tablicy rejestracyjnej i obowiązkowego ubezpieczenia a kierujący nie miał uprawnień. Teraz odpowie przed sądem za swoje wyczyny.

W piątek wieczorem garwolińscy policjanci podczas przeprowadzania interwencji na przysklepowym parkingu zauważyli dwóch motocyklistów, jeden z nich jeździł na jednym kole pomiędzy klientami sklepu i zaparkowanymi samochodami. Motocykl na którym jeździł „akrobata” nie miał tablicy rejestracyjnej. Po pewnym czasie mężczyzna swoja brawurową jazdę zakończył na ziemi, jednak nie dawał za wygraną i chciał odjechać, lecz został zatrzymany przez policjantów.

REKLAMA:


Okazało się, że motocyklem marki Yamaha kierował 25-letni mieszkaniec Gocławia. Podczas kontroli okazało się, że motocykl którym poruszał się mężczyzna nie posiada tablicy rejestracyjnej,obowiązkowego ubezpieczenia i nie jest dopuszczony do ruchu, a kierowca nie posiadał uprawnień kategorii „A”. Trzeźwemu mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy kat. „B”. Niebawem za te wszystkie wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

nareszcie (, #IP 7ac8478fe9) Odpowiedz

25 lat i zero rozumu. Ale cóż. Z mózgiem trzeba się urodzić.

on (, #IP 2a2a5d4899) Odpowiedz

wiesz ilu teraz takich bezstresowo wychowywanych ... przywrócić pobory do wojska.

Bedok (, #IP 8777449b0d) Odpowiedz

Bardzo dobrze tępak z IQ pomidorka koktajlowego! Powinnni mu nogi połamać debilowi