Garwolin Sport

Dziś o 19.00 będzie można zobaczyć występ No Name na MŚ

Dodano:
garwolin - Dziś o 19.00 będzie można zobaczyć występ No Name na MŚ

O godzinie 19.02 na stronie cheerunion.org będzie można zobaczyć na żywo występ cheerleaderek z Garwolina na MŚ w Orlando.

Już za kilka godzin cheerleaderki z NoName Garwolin będą reprezentować Polskę na Cheerleaders Junior ICU Worlds 2019, które odbywają się w USA w dniach 24-26 kwietnia 2019r.

„Jesteśmy zespołem cheerleaders powołanym do kardy narodowej na Mistrzostwa Świata Cheerleaders Junior ICU Worlds 2019, które odbędą się w USA w dniach 24-26 kwietnia 2019r. Jesteśmy również aktualnym Mistrzem Polski Cheerleaders PSCh. Tytuł ten zdobyłyśmy 16 marca 2019r. na turnieju w Kielcach.

Dałyśmy z siebie wszystko: wielogodzinne treningi, pot a czasami nawet łzy. Natomiast dzięki temu mamy możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej” - pisały na swojej stronie cheerleaderki z No Name.

REKLAMA:


Cheerleaderki będą tańczyć w USA o godzinie 13.02. W Polsce będzie to 19.02. Więcej o wyjeździe cheerleaderek z Garwolina niebawem.

Transmisja będzie dostępna na stronie: http://cheerunion.org/

Wysłaliśmy prośbę do zawodniczek o podanie dokładniejszej lokalizacji transmisji na stronie.

Aktualizacja 17.49
Zawodniczki z Garwolina mają sie pojawić na parkiecie już około godziny 18.50. Dokłądny link do relacji wideo na żywo: http://live.cheerunion.org


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.