Rozrywka | Kultura Garwolin

Finał Inspiracji 28 kwietnia

Dodano:
garwolin - Finał Inspiracji 28 kwietnia

Już wkrótce - 28 kwietnia o godz. 18.00, na sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury niezwykłe wydarzenie - finał Inspiracji- spektakl powarsztatowy teatru ruchu. Projekt Mazowieckiego Instytutu Teatralnego „Inspiracje” nie po raz pierwszy gościł w naszym mieście .

Od kilku lat możemy cieszyć się współpracą Centrum Sportu i Kultury z Mazowieckim Instytutem Kultury. Pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Magdalena Chabros chętnie przyjeżdża do Garwolina, ponieważ widzi tu niesamowity potencjał - zdolną, wrażliwą młodzież, pełną miłości do teatru, która zdobyte doświadczenie wykorzysta w dalszej pracy. Tegoroczne Inspiracje nieco różnią się od poprzednich, ponieważ w tym roku w projekcie uczestniczy grupa wielopokoleniowa.

REKLAMA:


Na scenie spotkali się aktorzy Teatru Rękawiczka, Mała Rękawiczka oraz Teatru O!Mamy. Przekrój wieku - od juniora do seniora! Pod czujnym okiem Bartłomieja Ostapczuka - światowej sławy aktora i reżysera teatru pantomimy od miesiąca adepci sztuki teatralnej poznawali tajniki pracy z ciałem i emocjami, odkrywali nowe przestrzenie i zdobywali bezcenne doświadczenie. Efektem ich pracy jest spektakl złożony z etiud, których sami będą twórcami. Pięć tygodni warsztatów to magiczny czas, pełen wzruszeń, uniesień, pokonywania barier, odczuwania, doświadczania ciszy. Co obudził w sercach uczestników? Jakie odsłonił marzenia?


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.