Garwolin Sport

Wysokie miejsca zawodników MKS w rankingu BZB

Dodano:
garwolin - Wysokie miejsca zawodników MKS w rankingu BZB

Wczoraj ukazał się nowy ranking Polskiego Związku Badmintona w kategorii Elity. Dobre miejsca w rankingu zajmują zawodnicy MKS Garwolin.


Najwyżej w Polsce spośród zawodników MKS plasuje się Mariusz Nogal, który w grze mieszanej zajmuje wysokie 5. miejsce, zaś jego siostra Magdalena zajmuje 19. lokatę. W grze pojedynczej Mariusz obecnie znajduje się na 22. miejscu.

Przypomnijmy, że 7 kwietnia zakończył się turniej Grand Prix Polski Elity. W grze mieszanej Magdalena wraz z bratem Mariuszem zajęli 4. miejsce. Mariusz w grze pojedynczej ostatecznie zajął 7. miejsce eliminując po drodze m. in. zawodnika rozstawionego z numerem jeden. Zagrał kilka dobrych i wyrównanych meczy. Zabrakło mu niewiele, aby awansować do najlepszej czwórki turnieju.

Na zdjeciu MKS Garwolin Magdalena i Mariusz Nogal.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.