KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Śmierć 63-latka z powiatu garwolińskiego na DW 801

Dodano:
garwolin - Śmierć 63-latka z powiatu garwolińskiego na DW 801

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 801 w Długowoli. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 63-letni mężczyzna z powiatu garwolińskiego.

Do zdarzenia drogowego doszło 7 maja około godz. 10.00 na drodze wojewódzkiej nr 801 w miejscowości Długowola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym busem marki Opel, 31-letni obywatel Ukrainy na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z osobowym volvo kierowanym przez 63-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego.

Mimo udzielanej pomocy medycznej na miejscu śmierć poniósł kierowca osobówki. Pozostali uczestnicy zdarzenia w tym pasażer volvo oraz podróżujący busem sześcioro obywateli Ukrainy nie doznali obrażeń. Kierowca busa był trzeźwy.

REKLAMA:


Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.