KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zmiana w kursowaniu ZKA na odcinku Otwock-Pilawa

Dodano:
garwolin - Zmiana w kursowaniu ZKA na odcinku Otwock-Pilawa


Koleje Mazowieckie informują, że od 13 maja (poniedziałek) wprowadzona zostanie korekta do rozkładu jazdy zastępczej komunikacji autobusowej na linii nr 7 Warszawa - Dęblin, na odcinku Otwock - Pilawa. Zmiana uwzględnia sugestię pasażerów po pierwszym tygodniu funkcjonowania ZKA.


KM chcą wprowadzić lepsze dopasowanie godzin kursowania autobusów do pociągów, poprzez zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów ZKA. Zmiany dotyczą kursów realizowanych od poniedziałku do piątku. Nie zmienia się rozkład jazdy autobusów w soboty i niedziele.

Katarzyna Łukasik z biura rzecznika prasowego "Koleje Mazowieckie – KM", podkreśla, że na bieżąco monitorowane jest funkcjonowanie układu połączeń na linii nr 7 i podejmowane są działania mające na celu zapewnienie jeszcze lepszej komunikacji.

Więcej TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.