KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku w Garwolinie i Głoskowie

Dodano:
garwolin - Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku w Garwolinie i Głoskowie

Podczas minionego tygodnia na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 2 wypadki ( w Garwolinie i Głoskowie) i 28 kolizji drogowych. Wśród uczestników zdarzeń byli również nietrzeźwi. Funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozsądek.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Garwolinie na ul. Sienkiewicza, w dniu 8 maja około godziny 13.30.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że22-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Renault, wyjeżdżając z parkingu przez chodnik potrącił przechodzącą 84-letnią pieszą. Kobieta podczas zdarzenia doznała obrażeń nogi i został przetransportowana do szpitala. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Głosków w dniu 9 maja po godzinie 21.30.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że w porze nocnej przy oświetleniu ulicznym w terenie zabudowanym na prostym odcinku drogi, 35-letni mężczyzna, kierując samochodem osobowym marki Seat, potrącił jadącą w tym samym kierunku 36-letnią rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem u kierującego samochodem wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, ponadto pobrano od niego krew do dalszych badań. Rowerzystka trzeźwa. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i po zdarzeniu został zatrzymany w policyjnym areszcie – informuje asp. szt. Marek Kapusta.

Postępowania w sprawie wypadków drogowych prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Znajomosci (, #IP 346ba16cbc) Odpowiedz

Masakra na tych drogach. Szkoda, że np. Pan który zabil dziewczynę na pasach nawet nie byl w areszcie!

(, #IP 767bc67454) Odpowiedz

przecież siedzi w areszcie

roman (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

dzisiaj wyszedł

(, #IP bb29ec0fa4) Odpowiedz

Witam, bardzo proszę rodzinę pieszego, potraconego w Garwolinie o kontakt na dres e-mail: arudecka1@wp.pl Pozdrawiam