Wiadomości z Garwolina

17 osób straciło prawa jazdy w minionym tygodniu

Dodano:
garwolin - 17 osób straciło prawa jazdy w minionym tygodniu

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. W dniach 6-12 maja, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 17 praw jazdy.


6 maja, Garwolin
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

6 maja, Łaskarzew
Policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Fiat, pomimo orzeczonego wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

9 maja, Głosków
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

REKLAMA:


10 maja, Maciejowice

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

11 maja, Garwolin
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Iveco, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

12 maja, Mroków
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Ford, pomimo orzeczonego wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 10 osób straciło prawo jazdy. Otrzymali mandaty i punkty karne, prawa jazdy stracili na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.
Kierowcy PAMIĘTAJMY: Ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.