Wiadomości z Garwolina

Spotkanie burmistrz Garwolina z radcą ambasady USA

Dodano:
garwolin - Spotkanie burmistrz Garwolina z radcą ambasady USA

John Lowell Armstrong, radca ds. ekonomicznych ambasady USA w Polsce spotkał się z burmistrz miasta Marzeną Świeczak i zastępcą burmistrza Albertem Baranem. Podczas wizyty 10 maja poruszono m.in. aspekty związane z sytuacją gospodarczą w regionie oraz perspektywami rozwoju miasta.

Globalnie i lokalnie o rozwoju, przyszłości i współpracy. A także o wpływie Unii Europejskiej na rozwój gospodarczy regionu i wadze wyborów do Parlamentu Europejskiego. Tak można podsumować spotkanie, jakie odbyło się w dniu 10 maja w siedzibie Urzędu Miasta.

John Lowell Armstrong, radca ds. ekonomicznych ambasady USA w Polsce spotkał się z burmistrz miasta Marzeną Świeczak i zastępcą burmistrza Albertem Baranem. Podczas wizyty poruszono m.in. aspekty związane z sytuacją gospodarczą w regionie oraz perspektywami rozwoju miasta.

W spotkaniu wziął udział również dr Jarosław Mulewicz – szef Komisji Europejskiej Konwentu BCC, członek Rady Organizatorów BCC, członek Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, dyrektor wykonawczy ds. Regulacyjnych i Rządowych AVON w Europie, członek zarządów Polskiego, Europejskiego i Światowego Stowarzyszenia Sprzedaży.

Wizytę dyplomatów w Urzędzie Miasta poprzedziło spotkanie z Dyrektorem fabryki Avon Operation Polska Piotrem Mikołajskim i z liderem Łańcucha Dostaw Klastra CE Maciejem Kaniowskim. Na zakończenie spotkania Burmistrz Miasta wręczyła gościom pamiątkowe prezenty.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wizyta radcy usa (, #IP 92f66a308a) Odpowiedz

PANI Burmistrz szuka pieniędzy na wykoszenie trawy w całym GARWOLINIE

Spotkania potrzebne (, #IP 668bede73e) Odpowiedz

Uważam, że Pani burmistrz powinna raczej skupić się na spotkaniach z mieszkańcami z Garwolina i powinna z nimi rozmawiać o potrzebach mieszańców, a nie tracić czas na rozmowy o polityce międzynarodowej. To nie jej kompetencje.