Rozrywka | Kultura Garwolin

Wygraj bilety na Karierę po Polsku!

Dodano:
garwolin - Wygraj bilety na Karierę po Polsku!

Bilety do wygrania w naszym konkursie. Zapraszamy Państwa na NOWĄ komedię pt. KARIERA PO POLSKU. To sztuka o dwóch spryciarzach, którzy nieoczekiwanie dla siebie robią urzędniczą „karierę”. Przypadek sprawia, że żona burmistrza małego miasteczka, chcąc zemścić się na zdradzającym ją w jej mniemaniu mężu, postanawia mu udowodnić, że burmistrzem może zostać każdy i przebrana za żebraczkę, udaje się do miasta żeby znaleźć kogoś, kogo mogłaby namówić na udawanie przed burmistrzem eksperta od

 ekonomii. Spektakl 6 czerwca w CSiK. Czytelnicy Kuriera Garwolińskiego mogą wygrać bilety w naszym konkursie i obejrzeć spektakl za darmo :-)
Spotyka dwóch cwaniaków i od tej chwili ciągnie się przez całą sztukę pasmo nieprzewidzianych zdarzeń i pomyłek. W dodatku na wieść o tym, że gdzieś w Polsce pojawił się geniusz od spraw gospodarczych, do miasteczka przyjeżdża sam minister gospodarki. Od tego momentu kariera cwaniaków zaczyna się toczyć w błyskawicznym tempie. Ale na końcu następuje nieoczekiwany zwrot akcji, który cały misternie ułożony plan, wywraca do góry nogami. Wszystko bowiem okazuje się wielką mistyfikacją. Widz w pewnym momencie zrozumie, że został wciągnięty przez aktorów w grę, w którą sam uwierzył. W przedstawieniu niebagatelną rolę odgrywa również papuga, która co chwila we wszystko się wtrąca, stając się mimo woli centralną postacią sztuki.

REKLAMA:


Całość jest satyrą na płyciznę intelektualną i moralną naszych czasów. Nie trzeba czegoś umieć, wystarczy być odpowiednio bezczelnym i chwalić się znajomościami żeby zrobić karierę. Karierę po polsku. Komedia, prawdziwa komedia.

6 Czerwca 2019 r. godzina 18:30

Sala widowiskowa Dom Kultury ul. Nadwodna 1

Bilety w cenie 80/85 zł do nabycia pod nr tel. 504 036 220

oraz na www.kupbilecik.pl

Chcesz wygrać bilety? To proste! Wystarczy wysłać na konkurs@kuriergarwolinski.pl maila, w temacie: ”Proszę o bilet na Karierę po Polsku”, w treści podać imię, nazwisko, telefon i adres zamieszkania. Łącznie mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki. Bilety dla dwóch osób wygrają dwie pierwsze osoby, które się do nas zgłoszą i jedna ostatnia.

Termin przysyłania maili kończy się 2 czerwca o godzinie 23.59.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.