Rozrywka | Kultura Garwolin

Casting do Top Model 25 maja w Warszawie

Dodano:
garwolin - Casting do Top Model 25 maja w Warszawie

Już jesienią na antenie TVN wystartuje 8. sezon programu „Top Model”. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg ponownie poszukiwać będą nowej top modelki lub top modela. Marzysz o karierze w tej branży? Zgłoś się już dziś! Casting odbędzie się 25 maja w Warszawie. Możesz pójść w ślady Kasi Szklarczyk, Karoliny Pisarek, Jakoba Kosela czy Osi Ugonoh.

W tej edycji również organizatorzy stawiają na różnorodność, ponieważ w świecie mody jest miejsce dla ludzi w różnym wieku i o różnym typie urody. Warto pamiętać o tym, że oprócz warunków fizycznych liczy się także osobowość.

8. edycja będzie wyjątkowa, ponieważ wprowadzony zostanie „złoty bilet”. Uczestnik lub uczestniczka, którzy zrobią piorunujące wrażenie na jury już na castingu, mogą otrzymać „złoty bilet”, który pozwoli im przeskoczyć jeden etap rywalizacji - zabierze ich prosto do domu modelek, z pominięciem etapu obozu. Więc, jeśli zachwycisz jurorów już na castingu – to od razu wchodzisz do domu!

REKLAMA:


Jeśli chcesz spróbować swoich sił w programie „Top Model” – wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś i załącz filmik o sobie.

Wymagania techniczne dotyczące pliku wideo:
- Wideo możesz nagrać kamerą lub telefonem komórkowym.
- Format mov lub mp4.
- Rozmiar pliku nie większy niż 40 MB.
- Długość maksymalna: 1 minuta.

Szczegółowe informacje na temat castingu internetowego znajdują się w regulaminie TUTAJ.25 maja Warszawa
MsMermaid – Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8/1 piętro,
00-411 Warszawa


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.