KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Święto Rodziny w Trzciance

Dodano:
garwolin - Święto Rodziny w Trzciance

ŚWIĘTO RODZINY w Trzciance to wydarzenie w ramach, którego zostanie przeprowadzony II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ i Bieg RUN FOR UNITY. Będzie to też okazja do świętowania Dnia Zastępczego Rodzicielstwa oraz 23. rocznicy powstania miasteczka Mariapoli Fiore. W programie oprócz wielu atrakcji, gier i zabaw zaplanowano koncert polskiego artysty Szymona Chodynieckiego oraz grupy artystów z Afryki Hakuna Matata. Wydarzenie patronatem objął minister

rodziny, pracy i polityki społecznej i Ministerstwo Sportu i Turystyki.Fundacja Podaj Dobro we współpracy z Fundacją Mariapoli, Stowarzyszeniem Truchtacz.pl, Starostwem Powiatowym, Gminą Wilga oraz wieloma organizacjami pozarządowymi organizuje 18 maja 2019 r. w Trzciance gm. Wilga, ŚWIĘTO RODZINY, w ramach którego zostanie przeprowadzony już II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ w celu wsparcia procesu usamodzielnienia wychowanków oraz Bieg RUN FOR UNITY (bieg dla jedności).

Do udziału w Biegu MAM w SOBIE SIŁĘ zaproszeni są wychowankowie od 15 roku życia i pełnoletni (liczy się rok kalendarzowy), przebywający obecnie w placówkach opiekuńczo-wychowawczych i rodzinach zastępczych, bez względu na płeć.

Bieg RUN FOR UNITY organizowany jest dla wszystkich chętnych na dwóch dystansach 5 km i 2 km. Dystans 5 km dla uczestników od 15 do 99 lat, natomiast dla dystansu 2 km dolna granica wieku to 9 lat. Zatem wychowankowie pieczy zastępczej poniżej 15 roku życia mogą pobiec na dystansie 2 km.

Zapisy uczestników tylko poprzez arkusz zgłoszeniowy "Rejestracja"

Warunkiem zatwierdzenia zgłoszenia i wpisanie na listę uczestników jest wpłacenie wpisowego w kwocie 30 zł., którą uczestnik zobowiązany jest zapłacić z własnego kieszonkowego. W przypadku rezygnacji wpisowe nie podlega zwrotowi.

REKLAMA:


Wpisowe należy przesyłać na konto:
mBank 68 1140 2017 0000 4902 1214 6199, w tytule przelewu - wpisowe/nazwisko i imię uczestnika, rok urodzenia, bieg przełajowy
Przykład: wpisowe/Jan Kowalski/2000/bieg przełajowy

Regulamin biegu - kliknij tutaj.

Prezydent RP Andrzej Duda zadeklarował ufundowanie nagród dla najmłodszej uczestniczki i najmłodszego uczestnika biegu MAM w SOBIE SIŁĘ.

Honorowy patronat przyznali: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbieta Rafalska i Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka

Na facebook-u są wskazówki od trenera lekkoatletyki z ubiegłego roku. Można tez skontaktować się z Łukaszem, przez fb, by pomógł przygotować się do biegu.
Pytania i sugestie - mail: podajdobro@gmail.com
Liczba miejsc dla obu biegów 150 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla uczestników biegu MAM w SOBIE SIŁĘ i ich opiekunów, którzy przyjadą z odległych miejsc Polski zapewnione jest zakwaterowanie.

Informacje i zapisy na bieg MAM w SOBIE SIŁĘ i RUN4UNITY na stronie: http://www.podajdobro.pl/mamwsobiesile

Harmonogram wydarzenia:
11:00 Msza święta
12:30 Rozpoczęcie biegów
13:15 Gry terenowe
14:00 Rodzinny mecz piłki nożnej
17:00 Koncert Sz. Chodynieckiego i zespołu Hakuna Matata

A tak było rok temu - https://www.youtube.com/watch?v=cEhWtYT5m6k&t=48s


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.