Garwolin Sport

Awans uczniów garwolińskiej Jedynki do wojewódzkiego etapu konkursu BRD

Dodano:
garwolin - Awans uczniów garwolińskiej Jedynki do wojewódzkiego etapu konkursu BRD

W etapie rejonowym Ogólnopolskiego Turnieju BRD powiat garwoliński reprezentowały dwie drużyny z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Garwolinie, w składzie: Zuzanna Domarecka, Małgorzata Kot, Bartłomiej Baran, Filip Świętulski – grupa młodsza oraz: Natalia Zalech, Michał Barański, Michał Michalik – grupa starsza wraz z opiekunem Barbarą Kędziorek. Drużyna młodsza zajęła drugie miejsce zdobywając puchar dla szkoły i awans do etapu wojewódzkiego.


W Siedlcach, jak w poprzednich etapach, odbył się test z przepisów ruchu drogowego i skrzyżowań, praktyczne udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej i tor przeszkód. Mimo niesprzyjającej pogody podczas trwania konkurencji z torem przeszkód drużyna młodsza zajęła drugie miejsce zdobywając puchar dla szkoły i awans do etapu wojewódzkiego a grupa starsza zajęła trzecie miejsce zdobywając również puchar dla szkoły.

Kolejny etap odbędzie się już 22 maja w Warszawie – Ursusie. Drużynę i ich opiekuna czeka teraz jeszcze wiele pracy, gdyż etap wojewódzki jest bardziej rozbudowany w konkurencje i o wiele trudniejszy od wcześniejszych etapów.

REKLAMA:


Reprezentanci szkoły, Garwolina i powiatu zwracają się z prośbą do całej społeczności Garwolina i powiatu o wsparcie i kibicowanie drużynie. Wyjazd uczniów został objęty dofinansowaniem ze środków budżetu Miasta Garwolina.

materiały prasowe: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gratuluję (, #IP ba74391fa1) Odpowiedz

Wspaniali uczniowie. Gratulacje także dla pani dyrektor i nauczycieli. Super szkoła.

Brawo (, #IP d48a0a72be) Odpowiedz

Brawo dla uczniów z 5B i kolegi z zdrużyny :)