Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

4 wypadki i 23 kolizje w minionym tygodniu

Dodano:
garwolin - 4 wypadki i 23 kolizje w minionym tygodniu

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Celejów w dniu 19 maja o godz. 17.00. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 4 wypadki i 23 kolizje drogowe. Wśród uczestników zdarzeń byli również nietrzeźwi.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Reducin w dniu 16 maja przed godziną 15. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 73-letni mężczyzna kierując samochodem osobowym marki Toyota, podczas wykonywania manewru wyprzedzania jadącej w tym samym kierunku 72- letniej rowerzystki, potrącił ją. Na skutek tego kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w okolicach miejscowości Żabieniec, gm. Parysów w dniu 17 maja o godz. 16.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia oraz z oświadczenia kierującego wynika, że 42-letni mężczyzna kierując samochodem marki Peugeot, zasnął za kierownicą zjechał na przeciwległy pas drogi uderzając w znak, a następnie w przydrożny mostek. Kierowca jak i dwoje pasażerów w wieku 4 i 7 lat zostali przewiezieni do szpitali. Kierowca trzeźwy. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Garwolinie na ul. Nadwodnej w dniu 18 maja przed godz. 7.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 65-letni mężczyzna kierując samochodem marki Audi wykonując manewr cofania potrącił 82-letnią kobietę. Piesza z urazem nogi została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Celejów w dniu 19 maja o godz. 17.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letnia kobieta kierująca motocyklem marki Kawasaki, podczas wykonywania manewru wyprzedzania zahaczyła o jadący w tym samym kierunku samochodu marki Skoda, którym kierowała 46-letnia kobieta. W wyniku zderzenia kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Uczestniczki zdarzenia trzeźwe. Kobieta kierująca jednośladem, nie posiadała uprawnień do kierowania motocyklem. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.