Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

9 zatrzymanych praw jazdy w minionym tygodniu

Dodano:
garwolin - 9 zatrzymanych praw jazdy w minionym tygodniu

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 9 praw jazdy. Wśród uczestników zdarzeń drogowych byli również nietrzeźwi.

13 maja, Łaskarzew
52-letni mężczyzna kierujący motorowerem marki Router doprowadził do kolizji drogowej z rowerzystą i samochodem osobowym. Jak się okazało sprawca kolizji posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz kierował jednośladem znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

13 maja, Mroków
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Renault, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień.

15 maja, Maciejowice
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 55-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Mercedes, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

REKLAMA:


15 maja, Potaszniki
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Daewoo, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

18 maja, Samogoszcz
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 6 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.