Iwona Kurowska wrzesień 2019

Garwolin Sport

Worek medali dla Delfina na zawodach w Rykach!

Dodano:
garwolin - Worek medali dla Delfina na zawodach w Rykach!

18 maja 2019 w Rykach odbyły się VII Powiatowe Zawody Pływackie o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Starosty Ryckiego. W zawodach tych udział wzięło 44 zawodników UKS Delfin Garwolin, którzy łącznie zdobyli 29 medali (15 złotych, 9 srebrnych i 5 brązowych).


Podopieczni trenera Łukasza Biernackiego zdobyli 3 medale, a byli to: Mućko Oliwia (złoto na 25m dowolnym ), Turek Bartłomiej ( złoto na 25m dowolnym) i Kopik Karolina (brąz na 25m dowolnym). Zawodnicy trenera Łukasza Zawadzkiego wywalczyli 5 medali a zdobyli je: Siwek Barbara (złoto na 25m dowolnym i 25m grzbietowym), Kot Małgorzata (srebro na 50m klasykiem i brąz na 50m dowolnym) oraz Gontarz Maciej (złoto na 50m dowolnym).

Podopieczni trenera Waldemara Makowskiego uzyskali również 5 medali a wypływali je: Siwek Stanisław (srebro na 50m dowolnym i 50m klasykiem), Skrzyniarz Michał (srebro na 50m klasykiem i brąz na 50m dowolnym) oraz Trzeciak Michał (srebro na 50m grzbietowym).

REKLAMA:


Zawodnicy trenujący na co dzień pod okiem trenera Wojciecha Mianowskiego wywalczyli łącznie 16 medali, a sięgali po nie: Mikulska Karolina (brąz na 25m dowolnym), Sikora Agata (złoto na 25m klasykiem , Grzegrzółka Małgorzata (złoto na 50m dowolnym i 50m klasykiem), Więckowska Alicja (złoto na 50 i 100m dowolnym oraz srebro na 50m grzbietem), Frąckiewicz Emilia (złoto na 50m klasykiem oraz srebro na 50m dowolnym i 100m zmiennym), Kenig Adam (złoto na 50m dowolnym, klasykiem i 100m zmiennym) oraz Szczypek Mateusz (złoto na 50m grzbietem, srebro na 50m klasykiem i brąz na 100m dowolnym).


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.