KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Święto Mleka 2019 w Garwolinie!

Dodano:
garwolin - Święto Mleka 2019 w Garwolinie!

Już 2 czerwca 2019 r. na placu przy Amfiteatrze na Zarzeczu w Garwolinie odbędzie się kolejna edycja Święta Mleka. Wydarzenie jak co roku będzie pełne atrakcji dla całych rodzin.

W programie tegorocznego Święta Mleka: mnóstwo nagród do wygrania, degustacja mleka i produktów mlecznych, super studio fotograficzne, Mega Jenga, magiczny pokaz ognia i światła, nauka tańca zumba, wesołe miasteczko z dmuchanymi zjeżdżalniami i trampoliną, Zostań Gwiazdą – salon fryzjerski, malowanie twarzy, pełen iluzji egzamin Mleczarza, kreatywne warsztaty konstruktorskie „Eko-Farma”, kolorowe przypinki dla każdego, mega maskotka Mleczna Krówka, pokaz tańca i gimnastyki, balonowe kreacje, liczne quizy i konkursy z nagrodami.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół DEJW.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.