Iwona Kurowska wrzesień 2019

Garwolin Sport

Artur Meloyan otrzymał powołanie do reprezentacji Polski

Dodano:
garwolin - Artur Meloyan otrzymał powołanie do reprezentacji Polski

Artur Meloyan otrzymał powołanie do Młodzieżowej Reprezentacji Polski w plażowej piłce nożnej. Drużyna prowadzona przez Wojciecha Polakowskiego odbywa obecnie zgrupowanie w Poznaniu, podczas którego rozegra dwa towarzyskie spotkania. Rywalami Polaków będą młodzieżowe reprezentacje Czech (24 maja) i Francji (26 maja).

Artur jest kolejnym wychowankiem Zdrowia Garwolin, który został powołany do młodzieżowej reprezentacji naszego kraju.
Dotychczas mecze w koszulce z orłem na piersi (młodzieżówka) rozegrali: Filip Gac, Piotr Szostak, Eryk Becker i Kacper Kozikowski. Do kadry byli powołani ponadto Sebastian Papiernik i Kamil Szostak. Artur Meloyan jest siódmym zawodnikiem powołanym w kategorii młodzieżowej.

Wychowankami Zdrowia Garwolin, którzy wystąpili w seniorskiej reprezentacji Polski są: Marcin Makulec, Łukasz Trzaskowski, Kamil Kucharski i Filip Gac.

Artur Meloyan w obecnym sezonie był już na turnieju międzynarodowym w Grecji z drużyną Boca Gdańsk. Dostał również zaproszenie od zespołu z Gdańska do udziału w Euro Winners Cup, który jest odpowiednikiem Ligi Mistrzów w beach soccerze.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.