KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Majka Jeżowska zaśpiewała dla przedszkolaków z Bajkowej Krainy

Dodano:
garwolin - Majka Jeżowska zaśpiewała dla przedszkolaków z Bajkowej Krainy

Dziś w Hotelu Sulbin, dla dzieci z Przedszkola Bajkowa Kraina w Sulbinach zaśpiewała piosenkarka i kompozytorka Majka Jeżowska. Maluchy podczas wydarzenia mogły usłyszeć najbardziej znane utwory artystki w nowych aranżacjach oraz mniej znane kompozycje.

Publiczne Przedszkole Bajkowa Kraina w Sulbinach wygrało konkurs na najładniejszą lalkę w stworzoną w ramach projektu UNICEF "Wszystkie Kolory Świata"! Nagrodą był występ na żywo Majki Jeżowskiej, piosenkarki i kompozytorki, która stworzyła m. in. takie hity jak: „A ja wolę moją mamę” czy „Wszystkie dzieci nasze są”.

W ramach projektu UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” rodzice wraz z dziećmi z PP „Bajkowa Kraina” w Sulbinach, na zajęciach otwartych przygotowywali lalki. Lalki zostały zakupione przez babcie i dziadków przedszkolaków podczas przedszkolnego Dnia Babci i Dziadka. Środki pozyskane ze sprzedaży trafiły do UNICEF jako darowizna.

REKLAMA:


Następnym etapem akcji było głosowanie na najpiękniejsza lalkę. PP w Sulbinach zdobyło dokładnie 5442 głosy i tym samym wyprzedziło w konkursie głównego rywala - przedszkole z Legionowa, ponad 50 - tysięcznego miasta. Jest to wielki sukces placówki z gminy Garwolin.

Każdy głos był na "wagę złota". Nagrodą był koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej. Dziś artystka przyjechała do Hotelu Sulbin, gdzie zaśpiewała dla przedszkolaków.
Majka Jeżowska szybko nawiązała kontakt z dziećmi. Maluchy za wykonane podczas koncertu zadania otrzymywały różne nagrody: plakaty, zdjęcia i płyty z podpisami artystki.
Na koniec był czas na autografy i pamiątkowe zdjęcia.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 124

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Koncert (, #IP 6ea7dd99c3) Odpowiedz

To nie przedszkole wygrało tylko cały Garwolin , powinni zaprosić też dzieci z innych placówek , w końcu wszyscy głosowaliśmy , jak by tak nie było to skąd te ponad 5 tyś głosów ? Aha ..... Nie ma za co !!!!