Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

Strażacy otrzymali 17 zgłoszeń dotyczących podtopień

Dodano:
garwolin - Strażacy otrzymali 17 zgłoszeń dotyczących podtopień

W godzinach 16.30-19.30 do KP PSP wpłynęło 17 zgłoszeń dotyczących podtopień. W wyniku dużych opadów deszczu, zalane zostały ulice, posesje i budynki w wielu miejscowościach w powiecie. W działaniach udział wzięło aż 30 zastępów straży.

- W godzinach 16.30-19.30 do KP PSP wpłynęło 17 zgłoszeń dotyczących podtopień. Zalane zostały ulice, posesje i budynki. Jedno zgłoszenie wpłynęło z gminy Maciejowice, 2 z gminy Łaskarzew, 3 z gminy Garwolin, jedno z gminy Borowie, jedno z gmin Miastków Kościelny oraz 10 na terenie miasta Garwolin. W działaniach łącznie udział brało 30 zastępów – mówi st.kpt. Tomasz Biernacki z KP PSP w Garwolinie.

W Garwolinie zalana została m.in. ul. Dobra i Olimpijska oraz ul. 3 maja.

Niedługo zostanie dodane wideo.

Zdjęcia z ul. Dobrej przysłała Czytelniczka Mariola. Dziękujemy

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gandzia (, #IP 910b0fd7d9) Odpowiedz

Fotki są super. Od 7 lat bez zmian i zaskoczenia. Oglądamy jak....brazylijski serial.

Bagno (, #IP 50e54017cb) Odpowiedz

Najpierw topi się miliony podatników w debilne projekty na bagnach i terenach zalewowych a potem się trwoni następne na ich ratowanie gdzie tu rozum i logika gdzie ten niby cwaniak co postawił i dopial tych inwestycji brawo dla takich lebskich bezmuzguw.

znowu zalało olimpijską (, #IP 253e97991c) Odpowiedz

Który to już raz? Czy zrobienie prawidłowego odwodnienia tej ulicy przerasta magistrat? Do rzeki zaledwie kilkadziesiąt metrów więc koszt nie był by duży a nie co ulewa to straż musi jechać i pompować.