KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Koncerty Maryjne Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego Skautów Europy

Dodano:
garwolin - Koncerty Maryjne Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego Skautów Europy

W Dzień Matki, 26 maja 2019r. Skauci Europy ze Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego przedstawili Koncerty Maryjne promujące płytę „Ad Mariam Europa”. Kolejne koncerty w niedzielę 9 czerwca.

W niedzielę 26 maja Skauci Europy z Garwolina, Pilawy i Łaskarzewa, przedstawili w dwóch parafiach naszego powiatu Koncerty Maryjne, na które składały się pieśni maryjne w języku polskim i łacińskim oraz teksty z Pisma Świętego i nauczania Kościoła odnoszące się do Matki Bożej. Miejscami koncertów były parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łaskarzewie oraz parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie.

Na niedzielę 9 czerwca 2019 r. planowane są kolejne koncerty skautów ze Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego. Pieśni maryjne będzie można tego dnia usłyszeć w parafii Matki Boskiej Kodeńskiej w Pilawie po mszy o 12:00 oraz w parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie po mszy o 16:30. Przy okazji koncertów będzie można zdobyć płytę „Ad Mariam Europa”, zawierającą 12 pieśni maryjnych śpiewanych w 12 różnych językach europejskich oraz wesprzeć Środowisko Garwolińsko-Pilawskie, zbierające środki na wyjazd na Euromoot – zlot wszystkich wędrowników i przewodniczek Federacji Skautingu Europejskiego, odbywający się w wakacje 2019 roku we Włoszech.

REKLAMA:


W galerii dołączonej do artykułu prezentujemy plakat Koncertów Maryjnych Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego Skautów Europy oraz zdjęcia z koncertu z Łaskarzewa.

Zainteresowanych płytą oraz koncertami zachęcamy do wysyłania maili na adres admariameuropa2019@gmail.com oraz śledzenia profilu Środowiska Garwolińsko-Pilawskiego na facebooku: https://www.facebook.com/Skauci-Europy-%C5%9Arodowisko-Garwoli%C5%84sko-Pilawskie-698381310270050/


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 8