Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

Dziwna paczka przyczyną ewakuacji pracowników z UMiG w Pilawie

Dodano:
garwolin - Dziwna paczka przyczyną ewakuacji pracowników z UMiG w Pilawie

Dziś około godziny 14.00 do Urzędu Miasta i Gminy w Pilawie przyszła dziwna paczka, a w niej nakrętka od słoika z wacikiem nasączonym nieznaną substancją. Pod wacikiem znajdowała się... stara rosyjska moneta. Zanim odkryto co jest pod wacikiem, do urzędu przyjechała Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Warszawy.

- Do urzędu przyszła paczka nadana przez adresata z Kielc. W paczce znajdowała się nakrętka od słoika z wacikiem nasączonym nieznaną substancją. Policjanci poprosili nas o pomoc. Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Warszawy. Nie było żadnego skażenia radiologicznego, biologicznego, czy chemicznego.  Na miejsce ratownicy odkryli, że pod wacikiem znajdowała się... stara rosyjska moneta – mówi st. bryg. Krzysztof Tuszowski, komendant powiatowy PSP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.