Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

Kradną w powiecie garwolińskim

Dodano:
garwolin - Kradną w powiecie garwolińskim

W minionym tygodniu nieznani sprawcy dokonali kradzieży w Puznówce i Trąbkach. Poszkodowani stracili sprzęt do prac terenowych i biżuterię.

Między 26 a 29 maja w Starym Puznowie, nieznany sprawca włamał się do garażu skąd dokonał kradzieży quada dziecięcego, kosiarki spalinowej, szlifierek kątowych, wiertarki, spawarki oraz prostownika. Ustaleniami w tej sprawie zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Do przykrego zdarzenia doszło też 29 maja w Trąbkach. Nieznany sprawca, włamał się do domu, skąd dokonał kradzieży złotej biżuterii. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajmują się policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.