Wiadomości z Garwolina

Siedmiu kierowców straciło prawa jazdy w ubiegłym tygodniu

Dodano:
garwolin - Siedmiu kierowców straciło prawa jazdy w ubiegłym tygodniu

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 7 praw jazdy.


31 maja, Skurcza
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Citroen, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień.

31 maja Łaskarzew
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem m-ki Ford, pomimo sądowego zakazu.

2 czerwca Wilga
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu grójeckiego, który kierował samochodem marki Hyundai, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

REKLAMA:


2 czerwca Rębków
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował motorowerem marki Romet, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 5 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY: Ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.