Iwona Kurowska wrzesień 2019

Wiadomości z Garwolina

Nauczyciele z Ekonomika doskonalili się w Hiszpanii

Dodano:
garwolin - Nauczyciele z Ekonomika doskonalili się w Hiszpanii

Tym razem praktyki nauczycieli z Ekonomika skierowane były dla kadry ZS Nr 1 w Garwolinie. Grupa nauczycieli przedmiotów zawodowych: Anna Biernacka, Iwona Jończyk, Renata Ocep-Piotrowska, Marta Ozóg, Beata Skwarczyńska, wraz z dyrektor placówki Marzeną Tudek, miała możliwość uczestnictwa w szkoleniu „Mobilność to sukces” (job-shadowing ), realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” ze środków Programu Operacyjnego Wiedza –

– Edukacja – Rozwój na zasadach programu Erasmus+.Praktyki miały miejsce w Hiszpanii, w pięknym mieście Granada.
Ideą programu jest doskonalenie nauczycieli Job shadowing i obserwowanie pracy odpowiednika w innym kraju.

Efektem końcowym, poza zdobytymi doświadczeniami w zakresie kształcenia, było otrzymanie dokumentu - Europass mobilność.

W trakcie pobytu uczestnicy mieli okazję bliżej poznać miasto goszczące, jego sztukę i kulturę, ciekawostki kulinarne oraz zwiedzić piękne andaluzyjskie miasto Cordoba, bogate w zabytki kultury arabskiej.

REKLAMA:


Szkoły, wizytowane przez grupę nauczycieli to: Escuela Arte (centrum grafiki, projektowania i sztuki), Estacion Diseno (szkoła przygotowująca do profesjonalnego projektowania), StartIdea (agencja pracy ukierunkowana na projektowanie, fotografię i marketing), Sboza2 Escuela de Dibujo y Artesvisuales (studio profesjonalnej ilustracji, komiksów i projektów 3D) oraz Esada Escuela Superior de Arte y Diseno de Andalucia (wyższa szkoła artystyczna).

Iwona Jończyk

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nauczyciele (, #IP cad4401d58) Odpowiedz

Nieroby pojechały. Jedna z nich mówiła... Że dziady będziemy. A teraz mam w zawodzie lepsze wykształcenie niż ona... Oczywiście nie dzięki niej bo w szkole nic się nie nauczyłem

kto (, #IP ca8d2117db) Odpowiedz

a o której piszesz? może o tej drugiej z prawo?

(, #IP 20c84f3daf) Odpowiedz

ty jak widać też niczego się nie nauczyłeś